Ofis Mobilyaları

Tüm Ofis Mobilyası Modelleri

Yeni Gelen Ofis Mobilyaları

 • Misafir Bekleme Koltuğu OKL020

  Misafir Bekleme Koltuğu Plastik Kol. Plastik Yıldız Ayak Pingolu Ayak Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Misafir Bekleme Koltuğu OKL019

  Misafir Bekleme Koltuğu Plastik Kol. Boyalı U Ayak. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Personel Koltuğu OKL018

  Personel Koltuğu Multitilt Mekanizma Plastik Kol. Plastik Yıldız Ayak. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Yönetici Koltuğu OKL017

  Yönetici Koltuğu Multitilt Mekanizma Plastik Yıldız Ayak Plastik Kol Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Misafir Bekleme Koltuğu OMZ021

  Misafir Koltuğu Konum Koruyucu Krom Ayak Alüminyum Kol. Sırt ve oturum kısmı kumaş veya deri döşemeli olabilir. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Misafir Bekleme Koltuğu OMZ020

  Misafir Koltuğu Boru U Ayak Krom U Ayak Alüminyum Kol. Sırt ve oturum kısmı kumaş veya deri döşemeli olabilir. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Personel Koltuğu OMZ019

  Personel Koltuğu Multitilt Mekanizma Krom Yıldız Ayak Alüminyum Kol. Sırt ve oturum kısmı kumaş veya deri döşemeli olabilir. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin Tıklayınız.
 • Yönetici Koltuğu OMZ018

  Yönetici Koltuğu Multitilt Mekanizma Krom Yıldız Ayak Alüminyum Kol. Sırt ve oturum kısmı kumaş veya deri döşemeli olabilir. Ürünün Diğer Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin … Readmore
 • Yönetici Koltuğu OMZ017

  Yönetici Koltuğu Senkron Mekanizma Krom Yıldız Ayak Alüminyum Kol. Sırt ve oturum kısmı kumaş veya deri döşemeli olabilir. Ürünün Diğer Yönetici Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Personel Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme U Ayaklı Koltuğu İçin Tıklayınız. Ürünün Misafir Bekleme Konum Koruyucu Koltuğu İçin … Readmore
 • Fileli Müdür Koltuğu OKN002

  Fileli Müdür Koltuğu Krom yıldız ayak kullanılmaktadır. Ergonomik yapısıyla bel ve sırt bölgesini tam desteklemektedir. Baş kısmını yaslamak için kafalık mevcuttur. 360 derece etrafınızda rahat bir şekilde dönme imkanı sağlar. Sırt ve oturum kısmı filelidir. Yukarı ve aşağı hareket edebilen … Readmore
 • Fileli Müdür Koltuğu OKN001

  Fileli Müdür Koltuğu Krom yıldız ayak kullanılmaktadır. Ergonomik yapısıyla bel ve sırt bölgesini tam desteklemektedir. Baş kısmını yaslamak için kafalık mevcuttur. 360 derece etrafınızda rahat bir şekilde dönme imkanı sağlar. Sırt ve oturum kısmı filelidir. Yukarı ve aşağı hareket edebilen … Readmore
 • Fileli Personel Koltuk OKL007

  Fileli Personel Koltuğu Plastik yıldız ayak kullanılmaktadır. Ergonomik yapısıyla bel ve sırt bölgesini tam desteklemektedir. 360 derece etrafınızda rahat bir şekilde dönme imkanı sağlar. Sırt ve oturum kısmı filelidir. Yukarı ve aşağı hareket edebilen amortisör sayesinde istediniz konumda sabitleyebilirsiniz.
 • Fileli Personel Koltuğu OAD001

  Fileli Personel Koltuğu Plastik yıldız ayak kullanılmaktadır. Ergonomik yapısıyla bel ve sırt bölgesini tam desteklemektedir. 360 derece etrafınızda rahat bir şekilde dönme imkanı sağlar. Sırt ve oturum kısmı filelidir. Yukarı ve aşağı hareket edebilen amortisör sayesinde istediniz konumda sabitleyebilirsiniz.
 • Werzalit Dörtlü Bekleme OAD022

  Werzalit Dörtlü Bekleme Werzalit dörtlü bekleme koltuk. Orjinal gentaş werzalit oturak ve arkalık kullanılır. Kullanılan profiller: en alttaki ayaklar 20×40 1,2 mm et kalınlığı oval profil, dikmeler Q48x1,2mm et kalınlığı, üst çerçeve 20×30 1 mm (bunun üstüne werzalit oturaklar oturuyor), … Readmore
 • Werzalit Üçlü Bekleme OAD021

  Werzalit Üçlü Bekleme Werzalit üçlü bekleme koltuk. Orjinal gentaş werzalit oturak ve arkalık kullanılır. Kullanılan profiller: en alttaki ayaklar 20×40 1,2 mm et kalınlığı oval profil, dikmeler Q48x1,2mm et kalınlığı, üst çerçeve 20×30 1 mm (bunun üstüne werzalit oturaklar oturuyor), … Readmore
 • Werzalit İkili Sehpalı Bekleme OAD020

  Werzalit İkili Sehpalı Bekleme İkili orta sehpalı bekleme koltuk. Orjinal gentaş werzalit oturak ve arkalık kullanılır. Kullanılan profiller: en alttaki ayaklar 20×40 1,2 mm et kalınlığı oval profil, dikmeler Q48x1,2mm et kalınlığı, üst çerçeve 20×30 1 mm (bunun üstüne werzalit … Readmore
 • Üçlü Metal Bekleme OKL016

  Üçlü Metal Bekleme Üçlü metal bekleme koltuk. Oturum ve sırt yeri suni deridir. Ayarlanabilir ayak pabucu. Sırt ve oturum iskeleti yuvarlak ızgara desenlidir. Ürünün İkili Bekleme Modeli İçin Tıklayınız.
 • İkili Metal Bekleme OKL015

  İkili Metal Bekleme İkili metal bekleme koltuk. Oturum ve sırt yeri suni deridir. Ayarlanabilir ayak pabucu. Sırt ve oturum iskeleti yuvarlak ızgara desenlidir. Ürünün Üçlü Bekleme Modeli İçin Tıklayınız.
 • Çoklu Bekleme Koltuğu OMR001

  Çoklu Bekleme Koltuğu 10’lu bekleme koltuğu. Bekleme ünitesi.
 • Üçlü Bekleme Koltuk OBC018

  Üçlü Bekleme Koltuğu Üçlü bekleme. Ayaklar kromdur. Oturak kısımları poliüretan süngerdir. Deri yada Kumaş olarak uygulanabilir. Gövde 30 mm tabla kalınlığındadır. Ürünün İkili Bekleme Modeli İçin Tıklayınız. Ürünün İkili Orta Sehpalı Bekleme Modeli İçin Tıklayınız. Ürün Özellikleri; Genişlik : 160 cm … Readmore
 • İkili Orta Sehpalı Bekleme OBC017

  Ürün Özellikleri;

  • Genişlik : 160 cm
  • Derinlik : 70 cm
  • Yükseklik : 80 cm

Ofis Mobilyası

Ofisinize sadece şıklık değil aynı zamanda konfor kazandıracak olan ofis mobilyası modellerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Toptan sipariş vererek düşük fiyat avantajından faydalanabileceğiniz bu özel koleksiyonumuz içerisinde aradığınız her türlü ofis mobilyası  tasarımlarını alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz.  En kaliteli malzemelerden hazırlanan ve uzun süre kullanabileceğiniz ofis mobilyalarını şimdi gözden geçirin.

Vücut anatomisine uygun olarak dizayn edilen personel koltuğu ve misafir koltuğu modelleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Boyu ayarlanabilen ofis koltuğu tasarımları rahat olması ile de ön plana çıkıyor. Yönü istendiği gibi ayarlanabilen misafir bekleme koltuğu modelleri en kaliteli malzemelerden hazırlandığı için sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.  Aynı zamanda 360 derece dönebilen personel koltuğu modelleri de büyük beğeni topluyor.

Farklı renk seçenekleri eşliğinde göz atabileceğiniz yönetici koltuğu modelleri de hemen şimdi göz atabileceğiniz ve toptan sipariş verebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi fileli müdür koltuğu modellerinden yana kullanabilirsiniz. Bel ve sırt bölgesini destekleyen ve ergonomik yapısı sayesinde  vücudu yormayan bu tasarımlar düşük fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Toptan Ofis Mobilyası Siparişi Buradan Veriliyor!

Ofisinizde modern ve şık bir atmosfer yaratmak için kullanabileceğiniz amortisörlü ofis mobilyası modelleri arasında konum sabitleme özelliği bulunan modelleri de görebilirsiniz. Ortak alanlarda kullanım için özel olarak tasarlanan mobilya modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. İkili ya da üçlü olarak tasarlanan sehpalı bekleme koltuğu modelleri mutlaka göz atmanız gereken ürünlerdir.

Metal materyalden hazırlanan ve bu sayede çok uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabilen en dayanıklı ofis mobilyası modellerini sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik.  Metal ofis mobilyaları sağlam yapısı sayesinde en çok tercih edilen ürün modellerimiz arasında yer alıyor. Orta sehpada olarak tasarlanan modelleri de gözden geçirebilirsiniz.

Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilen fileli koltuk modelleri arasında plastik ayaklı olarak dizayn edilen tasarımlar da mevcut.  Sadece renk bakımından değil model bakımından da sizlere pek çok farklı tasarım seçeneği sunuyoruz. Beğendiğiniz modelleri için kolaylıkla sipariş verebilir ve sitemiz üzerinden toptan sipariş vermenin avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.