Masa Tablaları

Tüm Masa Tablası Modelleri

Toptan Masa Tablaları

Masa Tablası

En şık ve en kaliteli masa tablası modellerini ulaşmak için farklı platformlarda zaman kaybetmeyin. Sitemize tıklamanız halinde son derece geniş bir model ve renk seçeneği yelpazesi eşliğinde ihtiyacınız olan masa tablası modellerini toptan sipariş vererek temin edebilirsiniz. Aradığınız her türlü tasarımı alternatifleri ile birlikte bulmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Trend desenlerle dizayn edilen masa tablası modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Compact laminat materyallerden hazırlanan ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu tasarımlar desenleri ile dinamik bir görünüm sergiliyor. Sadece iç mekanlarda değil dış ortamda kullanıma uygun olan masa tablası modelleri de alternatifleriniz arasında mevcut.

Masa ayağına pratik bir şekilde monte edilebilen  masa tablası çeşitleri arasında werzalit modeller de bulunuyor.  Balkonda ya da bahçede kullanabileceğiniz masa tablaları her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan uzun kullanım ömrü beklentisini de karşılıyor. Aynı zamanda suntalam masa tablaları da  seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Toptan Masa Tablası Siparişinde Doğru Adrestesiniz!

Dilerseniz tercihinizi alüminyum malzemeden hazırlanan masa tablalarından yana kullanabilirsiniz. Son derece hafif bir yapıya sahip olmasına karşın bir o kadar da dayanıklı bir yapısının olması alüminyum masa tablalarının büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor. Çeşitli işletmelerde kullanıma uygun olan ve kafe ya da restoranlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürün modelleri de sizler için hazırlanan bu koleksiyonda mevcut.

Ahşap görünüm kazandırılmış olan modeller her türlü dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için de ahşap masa tablası modellerinin çok daha ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Kahverenginin farklı tonlarında dizayn edilen  ahşap görünümlü masa tablaları dayanıklı yapısıyla da ön plana çıkıyor.

Sitemizde kare ve dikdörtgen masa tablası modellerini alternatif olarak yuvarlak bir forma sahip olan tasarımları da sizlerin beğenisine sunuyoruz. Toptan sipariş vererek yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikasından siz de faydalanabilir ve en düşük fiyatlarla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişini ilettiğiniz ürünleri çok kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz.