Alüminyum Masa Ayağı DAD001

Available: In stock

Alüminyum Masa Ayağı – Alm30 – DAD001

1.00

Açıklama

Alüminyum Masa Ayağı – Alm30 – DAD001

Dikdörtgen Masa Tablalarında Kullanıma Uygundur.

Dış Mekanda Kullanabileceğiniz bu Masa Ayağı 70 x 120 cm yada 80 x 120 cm Masa tablalarında rahatlıkla kullanılabilir. Masa Tablası olarak Werzalit ; Compact Laminat ; irecco yada Teak tablalar kullanılabilir. Alüminyum olmasından dolayı Dış Mekanda Paslanmaz ; Proje uygulamalarında Bu Alüminyum masa ayağını Ral Kartelasından Seçeceğiniz Renk ile elektrostatik toz boya ile Boyayarak da Satışını gerçekleştirebilmekteyiz. Bu şekilde rengarenk bir ortam yaratabilirsiniz.

Yere basma alanı yeterince geniş olduğundan sallanma yapmaz.

Bu Masa Ayağı 5 parçadan oluşmaktadır ; Bu 5 adet parça da birbirine saplama adını verdiğimiz üzerine diş çekilmiş çubuk vasıtasıyla somun ve pullar kullanılarak birleştirilmektedir. 2 adet kalıpta şekillendirilmiş taban ; 1 adet orta bölüm ve 2 adet de üst bağlantı aparatı kullanılmıştır. orta bölüm diye adlandırdığımız bölüm 2 adet 60 mm çapında alüminyum borunun birbirine dikdörtgen aluminyum kutu profilin kaynaklanması ile yapılmıştır. Saplama adını verdiğimiz çubuklar 60 mm çapındaki boruların içinden geçerek somunların anahtar ile sıkılmasıyla tabanları üst bağlantılara bağlar ve masa ayağınız kullanıma hazır hale gelir. Pul ve somunlar kutunun içinden çıkacaktır. Anahtar gönderimimiz yoktur.

Aluminyum masa ayağımızda 4 adet de zemin ayarlı sert plastik den imal papuç  bulunmaktadır.

Şehir Dışı sevkiyatlarda ürünümüz demonte olmasından dolayı nakliye avantajı sağlar ve ayrıca aluminyum masa ayağını kutunun içine koyarak sevk ettiğimizden dolayı ürününüz hasar almadan elinize ulaşmasına da faydası vardır.

Ürünün Antrasit Gri Boyalı Modeli İçin Tıklayınız.

  • Menşei : İthal üründür.
  • Ayak Ağırlığı : 3.7 kg
  • Kutu : Demonte Tekli Kutudadır.
  • Kutu Ölçüleri : 80 x 61 x 10 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alüminyum Masa Ayağı DAD001” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir