Masa Ayağı

Tüm Masa Ayağı Modelleri

Toptan Çeşit Çeşit Masa Ayakları

Masa Ayağı

Kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da elips masa tablaları ile birlikte kullanabileceğiniz  masa ayağı çeşitlerini bu sayfada sizlerin beğenisine sunuyoruz. Toptan sipariş vererek pratik bir şekilde temin edebileceğiniz masa ayağı çeşitleri en dayanıklı malzemelerden hazırlandığı için uzun kullanım ömrü beklentisini karşılamayı başarıyor. Sitemizde alüminyum materyalden üretilen ve bu sayede son derece hafif olan  masa ayağı çeşitleri de bulunuyor.

Ayak bölümünde ayarlanabilir plastik pabuçlar bulunan ve bu sayede  her türlü zeminde rahatlıkla kullanılabilen masa ayağı çeşitleri elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor.  Korozyon endişesi yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarımlar arasında dış mekanda kullanıma uygun olan masa ayağı modellerini de bulabilirsiniz. Aynı zamanda katlanır masa ayağı modellerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik.

Kafe ve restoranların yanı sıra  çay bahçelerinde de kullanıma uygun olan  masa ayağı modelleri metal materyalden hazırlandığı için dayanıklı bir yapıya sahip oluyor. Deforme olmadan ya da kırılma ve çatlama gibi çeşitli problemler yaşamadan  sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz masa ayağı çeşitlerini hemen mercek altına alabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik tercihler yapabilmeniz için sizleri zengin bir model seçeneği yelpazesi ile buluşturuyoruz.

Kaliteli Ve Dayanıklı Masa Ayağı Çeşitleri Sitemizde!

Kompozit masa ayağı ihtiyacınız için de farklı adreslerde zaman kaybetmeyin. İkili ya da geniş masa ayağı modelleri de  incelemeniz için sizi bekliyor. Ahşaptan plastiğe kadar her türlü materyalden hazırlanan masa tablası modelleri ile buluşturabileceğiniz bu tasarımları  en düşük fiyatlarla pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli işletmelerde kullanıma uygun olan ve ısıtıcılı bir yapıya sahip olması ile ön plana çıkan masa ayakları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Bistro masa ayağı çeşitlerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz. Çelik materyalden hazırlandığı için çok uzun yıllar kullanabileceğiniz bistro masa ayağı fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. İstediğiniz ölçülerde masa ayağı üretimi yapabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak.  Hemen şimdi tasarımları gözden geçirerek toptan sipariş verebilirsiniz.  Teslimatı son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Düşük fiyat, yüksek kalite, hızlı teslimat ve % 100 memnuniyet için doğru adrestesiniz!